Thiago Santos: W walce z Rakicem będę 100 razy lepszy niż w pojedynku z Teixeirą

71
źr.: UFC Fight Pass

Thiago Santos obiecał, że będzie „100 razy lepszy” podczas swojego powrotu do oktagonu na gali UFC 259 przeciwko Aleksandarowi Rakicowi.

Thiago Santos (21-8) swój ostatni pojedynek stoczył na gali UFC on ESPN 17, gdzie w trzeciej rundzie został poddany przez Glovera Teixeirę (32-7). Dla Brazylijczyka była to druga porażka z rzędu, więc „Marreta” będzie chciał jak najszybciej wrócić na ścieżkę zwycięstw.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W rozmowie z AG Fight, Santos powiedział fanom, że mogą spodziewać się świetnie przygotowanego „Marrety”, gdy zmierzy się z Aleksandarem Rakicem (13-2) na UFC 259.

Jestem dużo lepiej przygotowany niż w ostatniej walce z Gloverem. Miałem teraz więcej czasu, a walka z Gloverem była rozgrzewką. Byłem bez walki przez długi czas, nie chcąc się usprawiedliwiać. Teraz jestem w 100% przygotowany i 100 razy lepszy niż ostatnio. Poświęciłem więcej uwagi moim zapasom, mojemu jiu-jitsu. Nie to, że nie trenowałem przed walką z Gloverem, ale teraz trenuję jeszcze więcej. Na pewno będzie to kolejny Thiago „Marreta”. 

stwierdził Santos.

„Marreta” wciąż znajduje się w ścisłej czołówce rankingu wagi półciężkiej, więc potencjalne zwycięstwo nad Rakicem na pewno sprawiłoby, iż Santos wciąż utrzymałby swoją wysoką pozycję.

Komu będziecie kibicować w starciu Santos vs. Rakic?

Zobacz także: Kevin Lee chce rewanżu z Tonym Fergusonem: „On jest na szczycie mojej listy”

źródło: bjpenn.com