Kontuzja wyeliminowała Darrena Tilla z walki wieczoru, gali zaplanowanej na piątego grudnia. Największa organizacja MMA na świecie działała bardzo szybko – zdążyła już znaleźć na jego miejsce zastępstwo, w osobie Kevina Hollanda. Pierwsze informację tę przekazał reporter ESPN, Brett Okamoto.  

Kevin Holland (20-5) ostatni raz zameldował się w oktagonie zaledwie kilka dni temu – pod koniec października. Początkowo miał wówczas zawalczyć z Makhmudem Muradovem (24-6), jednakże ten nie był w stanie podjąć wyzwania, z powodu uzyskania pozytywnego testu na obecność koronawirusa i Amerykanin ostatecznie skrzyżował rękawice z debiutującym pod szyldem UFC, Charlie’em Ontiverosem (11-7). Pojedynek potoczył się zgodnie z jego planem i „Trailblazer” zwyciężył już w 1. rundzie, fundując sobie tym samym czwartą wygraną z kolei.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Jack Hermansson (21-5) natomiast swój ostatni pojedynek stoczył w lipcu bieżącego roku, gdy stanął naprzeciwko Kelvina Gasteluma (16-6). Szwed pokazał się ze świetnej strony, ekspresowo pokonując rywala. Był to dla niego powrót na zwycięskie tory po porażce, której wcześniej doświadczył z rąk Jareda Cannoniera (13-5).

Zobacz także: Bohaterowie UFC on ESPN+ 40 twarzą w twarz [WIDEO]

Źródło: Twitter