Były mistrz UFC w wadze koguciej TJ Dillashaw zaprezentował swoją obecną formę i trzeba przyznać, że Amerykanin wygląda imponująco.

TJ Dillashaw (16-4) niedawno zakończył swoje dwuletnie zawieszenie nałożone przez USADA i zapewne niedługo powróci do oktagonu UFC. U Amerykanina po walce z Henrym Cejudo (16-2) wykryto niedozwolone substancje, które miały zwiększać jego wydolność. Od tamtej pory Dillashaw pozostawał zawieszony i czekał na to, aby mógł już planować swój powrót do klatki.

Po upływie dwóch lat Dillashaw może wrócić do klatki i wygląda na to, że jest gotowy, aby pojawić się w niej jak najszybciej. Były mistrz zamieścił na swoich mediach społecznościowych nowe zdjęcie, na którym wygląda absolutnie fenomenalnie. Wszystko wskazuje na to, iż Dillashaw nie marnował czasu wolnego, a zamiast tego trenował na siłowni i utrzymywał świetną formę.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez TJ Dillashaw (@tjdillashaw)

Trzeba przyznać, że Amerykanin wygląda na w stu procentach gotowego do powrotu do klatki. Zapewne w najbliższej przyszłości dowiemy się czegoś więcej na temat ponownego pojawienia się Dillashawa w oktagonie UFC.

Z kim chcielibyście zestawić Dillashawa?

Zobacz także: Jan Błachowicz wyprzedza Conora McGregora w rankingu P4P