Tomasz Narkun zrobił w klatce SeaSide Battles 5 to, co do niego należało. Zgodnie z przewidywaniami, rozbił wskakującego na ostatnią chwilę na kartę walk Arkadiusza Jędraczkę.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Dopiero na dzień przed galą SBS 5 poznaliśmy rywala Tomka Narkuna. Okazał się nim Arkadiusz Jędraczka, wywodzący się z wagi średniej i przed tym starciem legitymizujący się rekordem 9-19. Ostatnią walkę stoczył w listopadzie 2023 r. – wygrał wówczas z Mateuszem Głuchem na Madness Cage Fighting 9.

Wedle informacji od Wojsława Rysiewskiego, pierwotnie przeciwnikiem Tomasza miał być Luis Henrique da Silva, na którego wypożyczenie zgodziło się KSW.

Jędraczka wskoczył na kartę SBS 5 po wielu perypetiach i zmianach, z którymi musiał się mierzyć organizator gali. Ostatecznie jego obecność w klatce nie potrwała długo. Już w drugiej minucie pierwszej rundy Jędraczka trafił na matę, gdzie Narkun rozbił go mocnymi ciosami. Sędzia musiał przerwać starcie. Oto, jak przebiegała walka:

źródło wideo: X/PatrykGRL