Strona główna Aktualności Tomasz Oświeciński do hejterów: „Mam na was wywalone” AktualnościWywiady Tomasz Oświeciński do hejterów: „Mam na was wywalone” [WYWIAD] Przez Bartłomiej Griese - 09/06/2018 Facebook Twitter Google+ Pinterest WhatsApp W jedynym freak fight’cie gali KSW 44 Tomasz Oświeciński (1-1) przegrał z Erko Junem (1-0) w pierwszej rundzie przez nokaut. Sprawdźcie, co miał do powiedzenia po walce. POWIĄZANE ARTYKUŁYWIĘCEJ OD AUTORA Aktualności Charles Oliveira ujawnia kulisy: „Conor McGregor miał walczyć ze mną” Aktualności Israel Adesanya nie składa broni: „Moje ego nie pozwala mi zakończyć kariery” Aktualności Conor McGregor pewny swego: „Zrobię z Maxem Hollowayem to samo”