Wczorajsza walka nie ułożyła się po myśli Tomasza Romanowskiego. Rywal odprawił go przed czasem, rozbijając mocnymi ciosami w parterze.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

„Tommy” nie traci jednak rezonu i zapowiada, że nie zamierza się poddać. Choć w walce z Pawłem Pawlakiem odebrał potężną dawkę ciosów i z tego powodu wylądował w szpitalu na gruntownych badaniach, Tomek nie mówi jeszcze „stop”.

„Życie pisze różne scenariusze. Gratulacje dla Pawła, tego wieczoru był lepszy. Dziękuję organizacji KSW za danie mi szansy wystąpienia na tak spektakularnym przedstawieniu. Dziękuję Wam, kibice, bo Wy też tworzycie te widowisko.

PS Romanowscy dzisiaj w piz*eczkę, ale Michał Materla pokazał klasę. Gratulacje, bracie, gratulacje Artur Szpilka. Pokazaliście, jak to powinno wyglądać. Ja zostaję na SORze, a Wy bawcie się dobrze.”

pisze Romanowski, tuż po gali, a dziś rano wstawia takie oto zdjęcie z nowym mistrzem KSW w wadze średniej i dodaje:

„Albo wysadzasz albo jesteś wysadzony. Tym razem wysadzony. Dziękuję Paweł za walkę i pamiętaj, że wrócę po ten pas jak najszybciej. I jeszcze raz dziękuję Wam za wiadomości, do zobaczenia. Spokojnej niedzielki.”

Zobacz także: XTB KSW Colosseum 2: Pawlak rozbił Romanowskiego! [WIDEO]

źródło: Facebook/Tomasz Romanowski