Właściciele organizacji OKTAGON MMA są pod wrażeniem tego, jak wyglądała druga gala KSW Colosseum na Stadionie Narodowym.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Gala KSW Colosseum 2 odbiła się szerokim echem nie tylko w krajowych, ale i zagranicznych mediach. Fani MMA w całej Europie i poza nią ekscytowali się rozmachem, z jakim zorganizowano event oraz komentowali m.in. rewelacyjny nokaut z pleców w wykonaniu Krzysztofa Głowackiego, sensacyjną przegraną Mariusza Pudzianowskiego czy zwycięstwo niezniszczalnego Mameda Khalidova.

Wielką galę KSW, na której stawiło się 50 tysięcy fanów, docenili także właściciele największej konkurencyjnej organizacji polskiego promotora w centralnej Europie – OKTAGON MMA.

„Gratulacje dla KSW za wspaniały event!”

napisał na Twitterze Pavol Neruda.

„Chyba nigdy przedtem nie widziałem czegość podobnego. To wspaniała reklama całego MMA. Gratulacje dla KSW, cóż za noc!”

dodał Ondrej Novotny.

OKTAGON MMA od dłuższego czasu zapełnia coraz większe obiekty pod własne eventy sportowe, ale jak wspomniał w naszym wywiadzie Novotny, jeszcze długo nie dojdzie tam, gdzie aktualnie znajduje się KSW. A jednak, progresu czesko-słowackiego promotora nie da się nie zauważyć. OKTAGON buduje swoje własne gwiazdy, a dodatkowo z powodzeniem podbija nowe rynki, w tym Niemcy i Wielką Brytanię.

źródło: Twitter/Novotny, Neruda