Rodzina i przyjaciele towarzyszyli wczoraj wieczorem na Stadionie Nardowym Łukaszowi Jurkowskiemu podczas ceremonii wprowadzenia do Hall of Fame KSW.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Piękna, wzruszająca i wyjątkowa scena – Łukasz Jurkowski został pierwszym członkiem galerii sław KSW. „Juras” od pierwszych chwil ceremonii nie krył swoich wielkich emocji. W głośnikach zabrzmiał „Sen o Warszawie”, na trybunach 50 tysięcy fanów biło brawo i śpiewało (zwłaszcza fani Legii Warszawa, skupieni tuż za sceną główną). Fani oglądający transmisję usłyszeli ponownie Andrzeja Janisza, który opowiedział o tym, jak pierwszy raz zobaczył Łukasza w ringu, a potem zaprosił go do współpracy w roli komentatora.

Łukasz przeszedł drogę wojowników do klatki, odbierając swoją partię uścisków, braw, okrzyków. Stadion szalał. W oktagonie czekał na „Jurasa” Waldemar Kasta i Mateusz Borek. Następnie pierwszy turniejowy mistrz KSW odebrał symboliczną statuetkę oraz wysadzany diamentami sygnet od współwłaścicieli organizacji – Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego.

Po ceremonii udało nam się porozmawiać ze wzruszonym „Jurasem”: