Tomasz Romanowski wypada z Babilon MMA 11 w Radomiu

188
materiały własne

Już w przyszły piątek w Radomiu odbędzie się gala Babilon 11. Niestety ze starcia z Pawłem Pawlakiem (15-4) z powodu kontuzji musiał wycofać się Tomasz Romanowski (9-7) o czym poinformował na swoim facebooku.

„Jak zapewne niektórzy już wiedza nie zawalczę na Babilon MMA z Pawlem z powodu kontuzji jeszcze 2 tygodnie rehabilitacji w St-Medical i będę jak nowy ale spokojnie jest pare fajnych opcji … czekamy Pozdrawiam was mordeczki”

Jest to już drugi raz kiedy nie dochodzi do walki pomiędzy tymi zawodnikami. Mieli się zmierzyć ze sobą na Babilon MMA 9, lecz nie doszło do tego z powodu problemów zdrowotnych Pawła Pawlaka. Organizacja zrezygnowała z szukania rywala dla „Plastinho” jak możemy wnioskować z rozpiski udostępnionej przez organizację Babilon MMA.

„Tommy” jest solidnym zawodnikiem na polskiej scenie mieszanych sztuk walki. Aktualnie posiada imponującą passę 4 wygranych z rzędu. Na Babilon MMA 9 pokonał przez TKO w zaledwie 34 sekundy Łukasza Zielonkę (7-8). W swoim ostatnim występie na Gladiator Arena 13 zmierzył się z Michałem Balcerzakiem (2-1). Walka została uznana za nieodbytą z powodu nieprzepisowych ciosów w wykonaniu Romanowskiego.

Gala Babilon MMA 11 odbędzie się 13 grudnia w Radomiu.

źródło: Tomasz Romanowski, Facebook