Wygląda na to, że Tomasz Romanowski całkowicie wyleczył się już z kontuzji i niebawem powróci do okrągłej klatki KSW! Co więcej – kontrakt na walkę został podpisany, więc piłeczka znajduje się teraz po stronie rywala. 

Po kapitalnej serii pięciu zwycięstw Tomasz Romanowski przystąpił do pojedynku mistrzowskiego. Na XTB KSW Colosseum 2 doszło do jego konfrontacji z Pawłem Pawlakiem. Choć początkowo pojedynek wyglądał wyrównanie, z biegiem czasu szala zwycięstwa zaczęła coraz bardziej przechylać się na korzyść reprezentanta łódzkiego Octopusa. Koniec końców rozbił on „Tommy’ego” w ostatniej rundzie, sięgając tym samym po pas.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wszyscy liczyli na to, że Romanowski szybko wróci do klatki, jednakże okazało się to być niemożliwe. Podczas treningów nabawił się on kontuzji nogi, która wyeliminowała go z gry na pewien czas. Teraz najwyraźniej wszystko jest już dobrze, bowiem sam zawodnik zapowiada powrót do rywalizacji.

Zobacz także: Romanowski: „Czeka mnie chwilowa przerwa”

Oprócz nadchodzącej gali w Trzyńcu, KSW zorganizuje w tym roku jeszcze dwa wydarzenia – jedno w Radomiu, a drugie (choć nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone) najprawdopodobniej w Gliwicach. Zobaczymy więc, czy starcie z udziałem Romanowskiego uświetni którąś z tych gal.

Źródło: Instagram/Tomasz Romanowski, fot. KSW