Niedawny pretendent do pasa mistrzowskiego wagi średniej KSW, Tomasz Romanowski opublikował wpis na Instagramie, gdzie podzielił się z fanami przykrą informacją. Czołowego polskiego średniego czeka dłuższy rozbrat z klatką ze względu na kontuzję.

Ostatni pretendent do pasa mistrzowskiego kategorii średniej KSW, Tomasz Romanowski opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia z niepokonanym, genialnym bokserem – Oleksandrem Usykiem. W opisie pełnym uznania dla światowej klasy pięściarza, „Tommy” przemycił jednak hiobową wieść o kontuzji.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Ciężko opisać jest ta sytuacje bo człowiek do tej pory ma dreszcze i jest podekscytowany na full. Niestety ale prawdopodobnie uszkodziłem wiązadła boczne i czeka mnie chwilowa przerwa ale to nie jest teraz ważne, bo to co zobaczyłem i jak przyjęli nas chłopaki z #teamusyk to jest nieprawdopodobne. Nie będę tutaj sie rozpisywał ale miło było ucisnąć twoja dłoń mistrzu @usykaa i dziękuje za szybka pomoc @maksym_kozakov fajnie było zobaczyć to wszystko od środka

Zobacz także: „Coś się szykuje” – Szpilka zapowiada powrót do klatki

Tomasz Romanowski ostatni raz widziany był w klatce na gali XTB KSW Colosseum 2, gdzie poległ w walce o pas z Pawłem Pawlakiem. Porażka ta przerwała jego serię pięciu wygranych. Póki co brakuje konkretnych informacji, czy Romanowski faktycznie uszkodził więzadła i na ile wyłączy go ta kontuzja ze startów.

źródło: Instagram / Tomasz Romanowski