Szymon Bajor dołączy do największej polskiej organizacji, by zmierzyć się z Philem De Friesem? Choć na ten moment nic nie jest jeszcze przyklepane, zdaje się, iż obaj byliby chętni na taką konfrontację.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Aktualny dominator kategorii ciężkiej KSW, Phil De Fries (23-6), nieustannie podgrzewa atmosferę przed swoim kolejnym pojedynkiem. Raz po raz nawołuje o potencjalny występ, dzięki czemu daje platformę innym zawodnikom do zgłaszania się. Chęć podjęcia rękawic wyraził teraz Szymon Bajor (24-9), o którym od pewnego czasu mówiło się już w konktekście ewentualnego dołączenia do prowadzonej przez Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego promocji.

De Fries: „Szukam walki. Ktoś jest chętny?”

Bajor: „Kiedy? Będę gotowy!”

De Fries jak dotąd zawalczył w KSW dziewięciokrotnie, pokonując wszystkich postawionych na jego drodze oponentów. Dzięki takiej postawie, zasłużył sobie nad Wisłą na status gwiazdy. Właśnie z tego powodu wielu chciałoby zobaczyć jego kolejną obronę na Stadionie Narodowym. Przy jego nazwisku często pojawia się także postać Alistaira Overeema (47-19), jednakże póki co nadal nie wiadomo, czy szefostwu KSW uda się spełnić warunki finansowe holenderskiej ikony sportów walki.

Zobacz także: Martin Lewandowski – Podsumowanie KSW 79 | Colosseum 2 | Kto dla De Friesa? [WYWIAD]

Źródło: Instagram/Phil De Fries