Zaciąg z innych organizacji do KSW nadal trwa. Oficjalnie potwierdzono właśnie transfer zawodnika ze stajni menadżerskiej Shocker MMA Solutions – Tymoteusza Łopaczyka. Dołącza on tym samym do puli fighterów wagi półśredniej. 

Legitymujący się zawodowym rekordem 11-3 Tymoteusz Łopaczyk jest dobrze znanym zawodnikiem na naszym rodzimym podwórku. Na koncie ma on już chociażby mistrzostwa w takich ogranizacjach, jak Babilon MMA, czy Armia Fight Night. Obecnie może pochwalić się serią trzech triumfów. Jego wyższość uznawać musieli kolejno Kleverson Sampaio (13-10), Marek Jakimowicz (3-4), a także Allisson Barbosa (21-10).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Od teraz kibice będą mogli oglądać jego konfrontacje w okrągłej klatce, bowiem oficjalnie ogłoszono jego zaciąg do największej organizacji MMA nad Wisłą – KSW.

Zobacz także: Makhachev otwarty na potencjalną walkę z McGregorem

Póki co nie wiadomo jeszcze dokładnie kiedy, ani naprzeciw kogo zamelduje się w klatce w ramach swojego debiutu. Jednak w związku ze zmianami w rozpisce XTB KSW 94, Brian Hooi (19-10) pozostał bez przeciwnika na czerwcowe wydarzenie i wcale niewykluczone, że to właśnie on przywita „Badgera”.

Źródło: X/KSW