
A tak właściwie, to krytykuje pierwsze sześć pozycji tego rankingu, bo Joanna Jędrzejczyk zlokalizowana jest na tej liście na pozycji numer 7.
W odpowiedzi na zamieszczonego przez Fox Sports twitta aktualny mistrz wagi półśredniej UFC oburzył się i trzeba przyznać, że wbił szpilę bardzo celnie:
Jon Jones is out. New faces rise up. Do you agree with the top six? pic.twitter.com/AMldhKjOTm
— FOX Sports: UFC (@UFCONFOX) 21 września 2017
Where is @joannamma !? And should you defend a belt to crack top 5? Half of your top 6 has never defended a belt. Just asking
— Tyron T-Wood Woodley (@TWooodley) 24 września 2017
„Gdzie jest Joanna Jędrzejczyk? I czy nie powinno się bronić swojego pasa, żeby trafić do top 5? Połowa waszej top 6-tki nigdy nie broniła pasa. Tak tylko pytam.”
Tyron oczywiście celuje w zestawienie, które jego samego (po trzech obronach pasa umieszczonego na miejscu 8) dyskredytuje na tle trzech mistrzów: McGregora, Holloway’a i Garbrandta, którzy jak dotąd nie stoczyli żadnej walki w obrony pasa. Przy okazji wypomina za niską pozycję naszej Mistrzyni, z czym się absolutnie zgadzamy.
Cały ranking UFC pound-for-pound wygląda następująco:

źródło: Twitter, UFC















![MMA Replay: Patryk Kaczmarczyk analizuje zwycięstwo nad Soldaevem – „Wiedziałem, że go złamię” [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2026/01/Miniaturka-MMA-Replay-v1-kopia-218x150.webp)
![MMA Replay: Adrian Bartosiński analizuje swoją walkę z Andrzejem Grzebykiem – nowy format dla fanów MMA [WYWIAD]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/12/maxresdefault-218x150.webp)
![Wzór na MISTRZA z Michałem Sobiechem #5 | Przygotowanie mentalne i fizyczne – rola adaptogenów [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/maxresdefault-218x150.jpg)
![Wzór na MISTRZA z Michałem SOBIECHEM #4 | MMA | Dieta | Doping | Suplementy | KSW 105 [PREMIERA o 19:00]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/04/maxresdefault-2-218x150.webp)
![MMA TuNajt #320 | TYPOWANIE XTB KSW 105 + przegląd kursów FORTUNY [PODCAST]](https://inthecage.pl/wp-content/uploads/2025/05/MMA-TuNajt-320-218x150.png)






