To była jedna z najlepszych walk gali UFC 277! Brandon Moreno i Kai Kara-France nie pozwolili się nudzić publiczności w hali i widzom na całym świecie. Apogeum starcia było kopnięcie, które zapewniło Moreno zwycięstwo w trzeciej rundzie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Walka zaplanowana na 25 minut zaczyna się od razu od mocnych kopnięć i pojedynczych wymian. Kara-France zajmuje środek klatki, Moreno porusza się po zewnętrznej. Kai przypadkowo trafia za nisko, chwila przerwy dla Brandona. Następnie znów Kara-France kopie, a Moreno boksuje. Próba zejścia do parteru, ale Kai dobrze broni i wraca do stójki. Teraz to Brandon przejmuje mocniej inicjatywę i tak już pozostaje do końca rundy.

Druga odsłona upływa pod znakiem bardzo technicznych wymian w stójce – zarówno kopnięć jak i uderzeń na głowę i tułów. Kara-France próbuje high kicków, Moreno odpowiada klinczem i zaczyna swoją grę pod siatką, wciskając w nią rywala. Walka wraca na środek, gdzie Kai dużo kopie. Brandon idzie po obalenie, ale nie udaje mu się. Rozpuszcza więc ręce i ponownie prezentuje piękny i celny boks.

W trzeciej rundzie Kai zaczyna – tradycyjnie już – od kopnięć, ale Moreno zdaje się tym niewzruszony. Po chwili ląduje jednak na plecach po tym, jak się pośliznął na macie. Kara-France daje z siebie wszystko bijąc z góry. Rozcina Moreno skórę pod okiem. Walka w stójce i znów ostre kopnięcia i wymiany. Porządny podbródkowy ze strony Brandona. Kai szuka obalenia po tym, jak mocno oberwał od rywala, ale bezskutecznie. Nagle Moreno kopie na wątrobę, Kara-France zwija się z bólu i upada na matę. Meksykanin dopada go, aby wykończyć akcję, bije z góry. Sędzie przerywa i jest po walce.

Brandon Moreno pokonuje Kaia Kara-France przez TKO w trzeciej rundzie i zakłada na biodra tymczasowy pas mistrzowski.

Zobacz także: UFC 277 – wyniki. Amanda Nunes odzyskuje pas, Moreno tymczasowym mistrzem!