Manel Kape po fenomenalnej wojnie wypunktował Felipe dos Santosa!

Runda 1:

Niskie kopnięcie Felipe dos Santosa. Ciosy Manela Kape. Kopnięcia Brazylijczyka. Dobre kopnięcie Brazylijczyka, mocne ciosy i latające kolano! Kape nieco zagubiony! Świetny prosty dos Santosa! Prawy Kape posłał przeciwnika na deski! Chwila kontroli w parterze. Walka powróciła do stójki, a tam, obaj poszli na szaloną wymianę! Niskie kopnięcie Portugalczyka. Middlekick Kape, przechwycony przez rywala. Parter, odwrócona pozycja, Kape z góry. Fantastyczne kombinacje dos Santosa, po powrocie do stójki. Mocne lowkicki i kolana młodziutkiego zawodnika. Obrotowy łokieć Kape. Kolejny raz, Brazylijczyk przechwycił kopnięcie swojego rywala. Próba wysokiego kopnięcia dos Santosa na rozerwanie klinczu, stracił jednak równowagę. Lekki w stójce Brazylijczyk, kopał na różnych poziomach. Obaj wymienili się mocnymi ciosami na zakończenie pierwszej rundy.

Runda 2:

Mnóstwo dobrych ciosów ze strony agresywnego Brazylijczyka. Kopnięcia na różnych poziomach. Dobre niskie kopnięcie Kape, wycięło rywala. Fantastyczny prawy Portugalczyka. Prawy i lewy długi w wykonaniu dos Santosa, latający frontkick. Lewy dos Santosa, prawy. Sporo ciosów Kape, Brazylijczyk podłączony! Zawodnicy ponownie wdali się w wymiany! Co za szalony pojedynek!

Runda 3:

Zamachowe ciosy Brazylijczyka, kontra Kape. Niskie kopnięcie dos Santosa. Lowkick także po stronie Manela. Prawy zawodnika z Brazylii. Doskonałe ciosy dos Santosa. Prawy Felipe! Kape podłączony! Brazylijczyk poczuł krew, ruszył z dobiciem! Kape odpowiadał, dos Santos nie pozostawał dłużny! Co za absolutna wojna na wyniszczenie! Agresywny Brazylijczyk parł do przodu.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Manela Kape jako zwycięzcę, punktując 30-27, 2x 29-28.