Fani wyczekujący potyczek słownych pomiędzy Conorem McGregorem oraz Michaelem Chandlerem, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Konferencja prasowa z udziałem bohaterów zostaje przełożona.

Powrót Conora McGregora (22-6) po latach wiąże się nie tylko z samą walką w oktagonie. Kibice z wypiekami na twarzy wyczekują wszystkiego tego, co poprzedza wydarzenie. Wychodząc naprzeciw fanom, przedstawiciele organizacji przygotowali specjalną konferencję prasową z udziałem „Notoriousa” oraz Michaela Chandlera (23-8). Ta miała rozegrać się trzeciego czerwca w stolicy Irlandii – Dublinie.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Kilka godzin przed rozpoczęciem eventu dowiadujemy się natomiast, iż nie dojdzie on do skutku w pierwotnie planowanym terminie. Bez podania konkretnego powodu ogłoszono, że konferencja zostaje przełożona.

„Drodzy fani UFC, konferencja prasowa przed UFC 303 zaplanowana na dziś w Dublinie, w 3Arena została przełożona. Szczerze przepraszamy wszystkich fanów, którzy planowali wziąć w niej udział. Gdy będziemy mieli więcej informacji na temat nowej daty i godziny, natychmiast się nimi podzielimy. Dziękujemy.”

napisano w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Makhachev zakażony gronkowcem? McGregor: „Myjcie się, niechlujne s**rwysyny!”

Źródło: X/UFC Europe, fot. Louis Grasse/PxImages/Icon Sportswire