Conor McGregor nie ma wątpliwości, że Islam Makhachev podchodzi do obrony mistrzowskiego pasa z zakażeniem. Irlandczyk w swoim stylu wyraził dezaprobatę, mocno atakując Dagestańczyka, jak i jego sztab.

Tylko dni dzielą nas od UFC 302, które zwieńczy konfrontacja na szczycie wagi lekkiej – Islam Makhachev (25-1) kontra Dustin Poirier (30-8). Wszyscy bohaterowie są już na miejscu, spełniając obowiązki przed swoimi startami. W środowy wieczór spore zamieszanie wywołało zdjęcie z sesji obecnego czempiona. Kibice z całego świata zwrócili uwagę na jego lewą nogę, sugerując, iż może być zarażony gronkowcem.

fot. Mike Roach/Zuffa LLC

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Temat ten podłapał również sam Conor McGregor (22-6), który w bardzo mocny sposób odniósł się do samego Makhacheva, jak i jego drużyny. Oczywiście kilkadziesiąt minut po zamieszczeniu wpisów zdecydował się je usunąć. W Internecie nic jednak nie ginie.

„Znowu gronkowiec. W tym chowie przecież żyją z gronkowcem. Ten zespół jest zainfekowany, to nie pomyłka. Nichlujne jaja. No ale cokolwiek lubicie. Nadal podda Dustina w pierwszej rundzie.”

„Wy niechlujne s**rwysyny, mam was już dość. Myjcie się! Pierzcie swoje ubrania! Czyśćcie maty! I powtarzajcie to każdego dnia, niechlujne k*tasy.”

Wygląda na to, że „Notorious” zaledwie po kilku dniach zmienił swój typ na nadchodzący, mistrzowski pojedynek. Jakiś czas temu twierdził bowiem, iż Poirier jest w stanie znokautować Dagestańczyka – i powinien tego dokonać.

Zobacz także: Kto będzie mistrzem? McGregor typuje walkę Makhachev – Poirier

Źródło: X/Conor McGregor, fot. Sportsfile/Contributor/Getty Images, Mike Roach/Zuffa LLC