Pedro Munhoz wykoleił pociąg hype’u Chrisa Gutierreza, pokonując go jednogłośną decyzją.

Runda 1:

Niskie kopnięcie ze strony Pedro Munhoza. Szukanie wysokich kopnięć przez Chrisa Gutierreza. Dobra kombinacja Brazylijczyka. Lowkick Munhoza. Lewy sierpowy Munhoza posadził rywala na dechy! Brazylijczyk ruszył z dobiciem, wchodząc w gardę przeciwnika. Łokieć z góry po stronie Pedro. Szukanie balachy na kolano przez Munhoza, lecz Gutierrez nie tylko wybronił się z próby poddania, ale także powrócił do stójki, choć znajdował się stale kontrolowany – rywal zajmował bowiem jego plecy. Pojedynek powrócił na nogi. Agresywny atak Munhoza na zakończenie rundy.

Runda 2:

Lowkick Brazylijczyka. Akcja ponowiona. Szukanie krótkiego ciosy z lewej ręki przez Pedro. Kolejna akcja nożna w wykonaniu Munhoza. Sporo kopnięć w wykonaniu Munhoza. Lewy prosty Pedro. Niskie kopnięcie tym razem po stronie Gutierreza. Middlekick Amerykanina. Próba kontry ze strony Brazylijczyka. Wymiana na niskie kopnięcia. Szukanie obrotówki po stronie brazylijskiego zawodnika, lecz nieskutecznie. Szukanie kontry przez Munhoza.

Runda 3:

Wysokie kopnięcie Brazylijczyka, niskie. Presja po stronie Munhoza. Potężny prawy Brazylijczyka wstrząsnął rywalem! Niskie kopnięcie Munhoza. Akcja ponowiona. Middlekick w wykonaniu Gutierreza. Kopnięcia i superman punch Munhoza, odpowiedź niskim kopnięciem ze strony zawodnika z USA. Obrotowy backfist ze strony Gutierreza. Niskie kopnięcia z obu stron. Dwa dobre ciosy Amerykanina. Znudzona publiczność dała upust emocjom. Udane obalenie na zakończenie rundy po stronie Munhoza.

Sędziowie zgodnie punktowali 3x 30-27, na konto Pedro Munhoza.