Azamat Murzakanov nadal niepokonany! Rosjanin wypunktował Dustina Jacoby’ego.

Runda 1:

Azamat Murzakanov z presją. Dustin Jacoby szukał możliwości wyjścia z niedogodnego położenia, nie dawał się zamykać pod siatką. Zachowawcza walka z obu stron. Niskie kopnięcie po stronie Amerykanina. Potężny prawy Rosjanina, zblokowany szczelną gardą przez przeciwnika. Mieszanie płaszczyzn ciosów przez Murzakanova. Dobre kolano na głowę! Ciosy na korpus! Rosjanin poczuł krew i nie odpuszczał! Mnóstwo uderzeń lądowało na głowie i korpusie Amerykanina. Jacoby odpowiedział. Murzakanov poszedł po sprowadzenie, które gość łatwo uzyskał. Jacoby nie dał się jednak ustabilizować i szybko powrócił na nogi.

Runda 2:

Dobra akcja ciosami prostymi w wykonaniu Jacoby’ego. Wysokie kopnięcie zawodnika z USA. Prawe proste Murzakanova. Krótki lewy Rosjanina. Prawy Rosjanina. Lewe ze strony rywala. Dobra obrona przed próbami zapaśniczymi zaprezentowana przez Amerykanina. Klincz pod siatką, kontrola po stronie zawodnika z USA. Wymiana na kolana. Zerwanie z prawym sierpowym przez Dustina. Dwa prawe proste Jacoby’ego. Wymiana na ciosy z lewej ręki. Frontalne kopnięcie Dustina. Lewy sierpowy Rosjanina posłał rywala na deski! Poprawka, Amerykanin tańczył na nogach! Zabrakło jednak czasu na wykończenie walki.

Runda 3:

Kolano Murzakanova na korpus, w odpowiedzi na niemrawe i niepewne akcje ze strony Jacoby’ego. Dobra akcja Amerykanina. Niskie kopnięcia z obu stron. Lewy prosty ze strony Jacoby’ego, wysokie kopnięcia także w jego wykonaniu. Coraz więcej ciosów dochodziło do głowy zmęczonego Rosjanina. Murzakanov poszukał sprowadzenia walki do parteru za jedną nogę, lecz nieskutecznie. Jacoby poszukał sprowadzenia i zdołał je wykonać. Sporo ciosów spadało na głowę zmęczonego Rosjanina.

Wszyscy trzej sędziowie wskazali Azamata Murzakanova jako zwycięzcę, punktując 3x 29-28.