UFC ogłasza numerowane gale w Rio de Janeiro i Chicago. CM Punk zainteresowany powrotem?

68
(Photo by Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images)

Podczas sobotniej gali UFC w Belem, organizacja potwierdziła daty dwóch kolejnych numerowanych gal.

Gala UFC 224 odbędzie się 12 maja w Rio de Janeiro, w Brazylii. Natomiast gala UFC 225 odbędzie się 9 czerwca w Chicago, w USA.

Jak wiadomo, Phil Brooks a.k.a. CM Punk, pochodzi z Chicago i wiele osób połączyło te dwa czynniki ze sobą. Czy CM Punk swoją drugą walkę w karierze, a jednocześnie drugą walkę w karierze stoczy w rodzinnym mieście na numerowanej gali?

Nie tak dawno, były wrestler w wywiadzie dla FoxSports powiedział:

Cały czas rzucam Danie [White’owi] nazwiska rywali, daty. Nie wiem czy czeka na galę w Chicago, czy ma inne plany. Ale jeżeli nie nastąpi to w UFC, odbędzie się gdzie indziej.

Natomiast jeszcze wcześniej, sam prezydent UFC skomentował osobę Phila Brooksa w rozmowie z CBSsports:

Lubię tego gościa. Jest dobrym człowiekiem, który chciałby dać sobie drugą szansę. Ja mu ją dam.

Phil Brooks zapewnił sobie popularność i karierę jako CM Punk w świecie wrestlingu i organizacji WWE. We wrześniu 2016 roku zadebiutował zawodowo na gali UFC 203, gdzie został jednak szybko wyjaśniony przez Mickeya Galla. Dzisiaj na Twitterze, Brooks udostępnił post UFC o gali w Chicago, co daje trochę do myślenia.

https://twitter.com/CMPunk/status/959993897031208960?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.mmanytt.com%2Flatest-news%2Fufc-heading-chicago-ufc-225-cm-punks-appears-action%2F