Caio Borralho jednogłośnie wypunktował Abusa Magomedova przed swoją własną publicznością.

Runda 1:

Kopnięcia na korpus z obu stron. Prawy prosty po stronie Abusa Magomedova. Niskie kopnięcie Niemca. Wysokie kopnięcie Caio Borralho. Magomedov szukał frontalnych kopnięć, mieszał je również z niskimi. Borralho ruchliwy, choć gubił się w defensywie. Dobre ciosy po stronie Niemca, zamykanie rywala na siatce presją. Lewy prosty Abusa. Szukanie obalenia przez Brazylijczyka, jednak Magomedov doskonale się wybronił świetnym odrzutem bioder idealnie w tempo! Faul Magomedova w postaci palca wsadzonego w oko rywala, chwila przerwy. Lekarz obejrzał oko Borralho i dopuścił go do kontynuowania walki. Kilkanaście sekund do końca, agresja Borralho, jednak mało celnych ciosów.

Runda 2:

Niskie kopnięcie Borralho. Wymiana na ciosy, sporo dobrych akcji bokserskich po stronie miejscowego zawodnika. Niemiec także odpowiadał swoimi ciosami. Kopnięcia Brazylijczyka. Magomedov wywierał presję, chcąc ustawić przeciwnika na ogrodzeniu. Brazylijczyk szukał dojścia do korpusu oponenta. Frontalne kopnięcie na korpus w wykonaniu Niemca. Obszerny sierpowy, lecz przestrzelony, po stronie zawodnika z Brazylii. Obaj potraktowali się dobrymi krótkimi ciosami, aż w geście uznania i z uśmiechami na twarzy – przybili sobie piątkę. Dwa dobre prawe Borralho.

Runda 3:

Wymiana na obszerne sierpowe od początku ostatniego starcia. Prawe proste Brazylijczyka, którymi żądlił twarz Niemca niczym osa. Dwa dobre prawe także po stronie Magomedova, który po chwili wyprowadził także wysokie kopnięcie, jednak zblokowane przez oponenta. Magomedov miał już dość, inkasował coraz więcej ciosów – krótki łokieć, latające kolano! Brazylijczyk z łatwością przeniósł walkę do parteru. Przeciwnik był totalnie wyczerpany, jednak próbował jeszcze wstać do stójki, choć w konsekwencji tego wyboru – oddał plecy. W tej pozycji, pod kontrolą Brazylijczyka, pojedynek dobiegł końca.

Sędziowie jednogłośnie wskazali Caio Borralho jako zwycięzcę, punktując 2x 29-28, 30-27 na jego korzyść.