Niezniszczalny Nicolas Dalby zabrał zero z rekordu Gabrielowi Bonfimowi! Pomimo dobrego początku walki w wykonaniu Brazylijczyka – nie podołał dowieźć zwycięstwa przed własną publicznością!

Runda 1:

Mocne wymiany od początku rundy. Nicolas Dalby bardzo agresywnie ruszył z ciosami! Gabriel Bonfim potraktował Duńczyka mocnym kopnięciem, następnie wypłacił mu świetną kombinację ciosów prostych. Dalby szukał sprowadzenia, choć był w stanie wyłącznie dociskać niepokonanego zawodnika do siatki w klinczu, z którego jednak Brazylijczyk się szybko uwolnił. Na środku klatki, wymienili się ciosami, Bonfim wyprowadził także wysokie kopnięcie. Duńczyk także wypłacił przeciwnikowi headkicka. Bardzo dobre ciosy Bonfima. Obszerne ciosy Dalby’ego. Świetne sprowadzenie w tempo w wykonaniu Bonfima. Półgarda, dojście do pozycji bocznej przez niepokonanego Bonfima. Dosiad! Mnóstwo łokci i ciosów spadało na głowę Duńczyka! Ten jednak dotrwał do końca rundy.

Runda 2:

Niskie kopnięcie i ciosy Duńczyka. Agresja i presja po jego stronie. Brazylijczyk nie miał ochoty wymieniać ciosów ze swoim przeciwnikiem i szybko zaprosił go do walki parterowej. Bonfim czaił się na duszenie Von Flue, lecz nieskutecznie. Duńczyk oddał plecy, rywal szukał duszenia d’Arce. Dobra obrona Dalby’ego! Pojedynek powrócił do stójki. Duńczyk z kilkoma dobrymi ciosami. Świetny łokieć Nicolasa w klinczu pod ogrodzeniem. Ogrom mocnych ciosów lądował na głowie Brazylijczyka! Kolana, krótkie łokcie! Mocne ciosy inkasował Bonfim od niesamowicie twardego przeciwnika! Brazylijczyk rozpaczliwie próbował zejść w parter, lecz nieskutecznie! Kolana pod siatką! Brazylijczyk padł na deski, dobicie! Pęka zero z rekordu Brazylijczyka!