Geoff Neal nie dał żadnych szans Vicente Luque, usadzając rywala na deski w 3. rundzie.

Runda 1:

Niskie kopnięcie po stronie Vicente Luque. Geoff Neal ruszył do przodu wyprowadzając lewy i szukając kopnięcia. Wymiany kombinacjami ciosów prostych. Prawy Brazylijczyka. Wysokie kopnięcia z obu stron. Neal z lewym, poprawka dwoma prawymi. Niskie kopnięcie po stronie Luque. 1-2 Neala zachwiało Brazylijczykiem! Neal ruszył z ciosami, lecz nie zdołał wykończyć rywala. Wysokie kopnięcie Brazylijczyka w odpowiedzi na 1-2 Neala. Latające kolano Luque. Prawy Amerykanina. Trzy lewe i prawy ze strony Neala. Odpowiedź krótkimi ciosami po stronie Brazylijczyka. Kolejny nokdaun po stronie Neala! Luque jednak szybko się pozbierał, choć stale był podłączony.

Runda 2:

Wysokie kopnięcie Vicente. Wymiana na lowkicki. Łokieć Neala. Wysokie kopnięcie Geoffa. Lewy, prawy Amerykanina. Wysokie kopnięcie w wykonaniu Brazylijczyka. Middlekick Luque. Prawy Neala, poprawka długim prostym middlekick Vicente’a. Middlekick tym razem po stronie Neala, wycięcie i obalenie z jego strony, lecz Vicente szybko wstał, choć był kontrolowany pod siatką. Lowkick Luque, cios na korpus. Neal ruszył po klincz, lecz nic z tego nie wynikło. Kolejne kopnięcia lądowały na korpusie Neala.

Runda 3:

Wysokie kopnięcie po stronie Luque. Lowkick Brazylijczyka. Latające kolano i krótki cios Brazylijczyka. 1-2 Geoffa. Kopnięcia Brazylijczyka. Amerykanin poczuł krew i wystrzeliwał ciosy podbródkowe niczym serię z karabinu maszynowego! W końcu usadził Brazylijczyka na deski, sędzia przerwał walkę!