Jamahal Hill ubił w parterze Thiago Santosa.

Runda 1:

Niskie kopnięcie w wykonaniu Thiago Santosa. Po chwili akcja ponowiona i Brazylijczyk starał się sprowadzić walkę do parteru, lecz nieskutecznie. Niecelny lewy i prawy po stronie Jamahala Hilla. Prawy Amerykanina. Mocny lewy Santosa musnął Hilla. Ponowna próba obalenia przez Santosa, dociskanie do siatki po stronie Brazylijczyka. Walka pod siatką, kolana z obu stron. Jedno z kolan Hilla zabłąkało się w okolice krocza Santosa, po chwili przerwy, walka została wznowiona… w stójce. Agresja z obu stron! Kopnięcia i ciosy świstały obok głów obu zawodników. Po chwili jednak tempo spadło. niecelna obrotówka Santosa, kontra w jego wykonaniu.

Runda 2:

Niskie kopnięcie Amerykanina. Akcja ponowiona. Trzeci i czwarty lowkick. Następnie, obaj wymienili się na wysokie kopnięcia. Hill ponownie okopywał wykroczną nogę przeciwnika. Cios na korpus w wykonaniu Santosa, udane sprowadzenie. Hill szybko wstał, lecz Santos nie odpuszczał i siłował się o ponowne sprowadzenie. Niecelna obrotówka Thiago, ciosy Hilla wytrąciły nieco Brazylijczyka z równowagi, który starał się ratować sprowadzeniem. Hill coraz bardziej się otwierał, wyprowadzając mnóstwo obszernych ciosów i raniąc Santosa. Wysokie kopnięcie Hilla prześlizgnęło się po głowie Brazylijczyka. Amerykanin wpadał z ciosami, ruchem głowy i tułowia, Thiago próbował ich unikać i kontrować. Prawy Hilla. Obrotowy łokieć Santosa. Lowkick Brazylijczyka. Lewy „Marrety”, krótki prawy Hilla.

Runda 3:

Niskie kopnięcie Hilla. Akcja ponowiona, po czym Santos ponownie ruszył po sprowadzenie i je sfinalizował, lecz nie był w stanie utrzymać swojego rywala w parterze. Po chwili, ponownie spróbował obalenia, lecz Hill się wyślizgnął. „Marreta” nie odpuszczał i stale dążył do obalenia. Santos starał się utrzymywać swojego przeciwnika w parterze za wszelką cenę. Amerykanin uciekł, jednak przeciwnik ruszył za nim z mocnymi i obszernymi ciosami. Ponowne wciskanie do siatki przez Thiago.

Runda 4:

Niskie kopnięcie Santosa, odpowiedź identyczną akcją po stronie Amerykanina. Santos z kopnięciem na korpus. Lewy Hilla. Próba latającego kolana ze strony Thiago, obaj wdali się w wymiany! Po chwili taktycznej walki, obaj ponownie zaczęli rozpuszczać szeroko pięści! Santos stracił równowagę, był potwornie zmęczony i nie zdołał już wstać z parteru, będąc zasypanym gradem ciosów.