Największa organizacja MMA na świecie kolejny raz zawita ze swoim wydarzeniem do stolicy Francji. Szykują się hitowe zestawienia?

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

W zeszłym roku UFC po raz pierwszy zdecydowało się zorganizować galę we Francji. Była to zdecydowanie dobra decyzja, ponieważ owe wydarzenie okazało się sporym sukcesem marketingowym. Na poziom sportowy również nie można było narzekać. W co-main evencie czołowy średni Robert Whittaker (24-6) pokonał w dobrym stylu Marvina Vettoriego (19-6-1). Za to w walce wieczoru faworyt tamtejszej publiczności Ciryl Gane (11-2) po prawdziwej wojnie znokautował Taia Tuivasę (14-5). Niedawno na Twitterze uzyskaliśmy potwierdzenie, że 2 września znów zobaczymy galę odbywającą się w tym kraju. 

Zobacz także: Odliczanie przed galą UFC 289 [WIDEO]

Na ten moment nie ogłoszono jeszcze żadnego starcia, które miałoby odbyć się na tej gali. Można jedynie przypuszczać, że byłaby to dobra okazja do powrotu dla „Bon Gamina”. Francuski ciężki poległ w ostatnim mistrzowskim pojedynku z Jonem Jonesem (27-1-1) i na pewno liczy na odbudowanie się. Niewykluczony jest również występ topowej zawodniczki z dywizji muszej Manon Fiorot (10-1). 

Autor: Dawid Ważny

Źródło: Twitter/UFC Europe