22 lipca tego roku, organizacja Bellator MMA wyprodukuje 283 wydarzenie pod swoim szyldem. Już teraz wyłożono karty na stół, ujawniając część rozpiski. Trzeba przyznać, że zapowiada się ciekawie.

Głównym daniem podczas tej gali, będzie konfrontacja na szczycie wagi lekkiej. Aktualny czempion, Patricky „Pitbull” Freire (24-10) położy na szali swój mistrzowski pas w starciu z numerem jeden, Sidneyem Oulawem (16-4). Jako co-main event wydarzenia posłuży natomiast pojedynek dwóch topowych zawodników kategorii półśredniej – Douglas Lima (32-10) kontra Jason Jackson (15-4). To jednak oczywiście nie wszystko, co przedstawiciele przygotowali na ten termin i postanowili podać do opinii publicznej.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Pretendent do mistrzowskiego tytułu, Outlaw, od jakiegoś czasu przygotowuje się do swoich batalii w słynącym z bardzo dobrej renomy klubie – American Top Team. Ma tam okazję trenować z wieloma światowej klasy zawodnikami, w tym także z naszym krajanem, Mateuszem Gamrotem (20-1), którego nierzadko chwali.

Źródło: Bellator.com, Instagram/Sidney Outlaw