Szykuje się hitowa walka w dywizji piórkowej? Wychodząc z klatki po UFC 290, Alexander Volkanovski natknął się na Ilię Topurię. Obaj zdawali się być bardzo pewni siebie. 

Minionej nocy byliśmy świadkami UFC 290, które zwieńczyła potyczka na szczycie kategorii piórkowej. Alexander Volkanovski (26-2) przystąpił do obrony pełnoprawnego tytułu, konfrontując się z tymczasowym mistrzem Yairem Rodriguezem (15-4). Australijczyk nie dał rywalowi zbyt dużych szans i pewnie prowadząc potyczkę, finalnie rozbił go w trzeciej odsłonie.

Zobacz także: UFC 290: Volkanovski ubija Rodrigueza [WIDEO]

Chwilę po udanym występie Volkanovski natknął się na niepokonanego Ilię Topurię (14-0), który od dłuższego czasu domaga się swojej szansy mistrzowskiej. Coś z tego wyniknie? Cóż, na ten moment trudno powiedzieć, jednakże zawodnicy dostarczyli nam przynajmniej cząstki emocji.

https://twitter.com/espnmma/status/1677916928046669826?s=20

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

„El Matador” jak dotąd sześciokrotnie zameldował się w oktagonie globalnego potentata, pokonując wszystkich postawionych na jego drodze oponentów. Po raz ostatni zawalczył w czerwcu, krzyżując rękawice z Joshem Emmettem (18-4). Pokazał się wówczas z bardzo dobrej strony i w pełni kontrolując potyczkę, ostatecznie jednogłośnie wygrał na kartach sędziowskich.

Źródło: Instagram/UFC, Twitter/ESPN MMA