Norman Parke finalnie nie wypełnił limitu kategorii lekkiej. Jak poinformowała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych największa polska organizacja, walka wieczoru odbędzie się na dystansie 5×5 minut, natomiast stawką nie będzie pas mistrzowski.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

„Norman Parke zgodził się na propozycję Mateusza Gamrota, więc w main evencie zobaczymy walkę 5×5 minut, bez pasa mistrzowskiego!”

Jutrzejszy pojedynek będzie dopełnieniem trylogii pomiędzy fighterami. Zawodnicy spotkali się wcześniej dwukrotnie. Pierwszy raz na gali KSW 39, gdzie zwyciężył Mateusz Gamrot. Następnie weszli do klatki zaledwie 5 miesięcy później. Wtedy Irlandczyk już w drugiej rundzie nabawił się kontuzji i starcie ostatecznie zostało uznane za „no contest”.

Poniżej możecie obejrzeć wywiady z „Gamerem” oraz współwłaścicielem polskiego giganta – Maciejem Kawulskim, w których m.in. został poruszony ten temat.

Źródło: Twitter, YouTube