Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w tę niedzielę. Coroczną inicjatywę można wspomóc w różny sposób.

W tym roku zgromadzone środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. W WOŚP zaangażował się m. in. Marian Ziółkowski i firma Ground Game. Została wystawiona koszulka zawodnika z pamiętnej obrony pasa przeciwko Borysowi Mańkowskiemu podczas KSW 66. Przed fanami zgromadzonymi w Netto Arenie, „Golden Boy” wygrał na pełnym dystansie.

Licytacja potrwa do 8 lutego.

Wylicytuj koszulkę byłego mistrza KSW i wesprzyj WOŚP [LINK]

Ziółkowski ma na swoim koncie osiem występów dla największej polskiej organizacji. Rywalizował m. in. z Mateuszem Gamrotem, Kleberem Koike Erbstem czy Romanem Szymańskim. Feralna kontuzja chwilę przed występem na Stadionie Narodowym nie pozostawiła mistrzowi wyboru. Marian zrzekł się pasa, a tym samym nowym czempionem został posiadacz tymczasowego tytułu – Salahdine Parnasse. Panowie mają niedokończoną historię i niewykluczone, że w przyszłości ich pojedynek w końcu się zmaterializuje.

Zobacz również: „Ale poje*ane” – Parnasse wkroczył między „Bartosa” i Ziółkowskiego [WIDEO]