Nie kończą się problemy ze starciem, wieńczącym sobotnią galę FEN 37. Po znalezieniu zastępstwa za pierwotnie planowanego fightera, teraz pojawiły się kłopoty z kolejnym… Możliwe, iż do pojedynku tego nie będzie w stanie przystąpić powracający po przerwie, Adam Wieczorek. 

Były pretendent do pełnoprawnego pasa, Szymon Bajor (22-9), początkowo w tym terminie miał zawalczyć z nowym nabytkiem organizacji, aczkolwiek bardzo dobrze znanym na nadwiślańskiej scenie, Michałem Andryszakiem (22-10). Ten finalnie zmuszony był wycofać się z powodów osobistych, a na jego miejsce wskoczył Adam Wieczorek (10-2), który to miał wrócić do klatki po trzyletniej absencji.

Zobacz także: Adam Wieczorek nowym rywalem Szymona Bajora w walce o pas tymczasowy, zastąpi Andryszaka

Niestety, występ byłego zawodnika UFC stanął pod znakiem zapytania, ponieważ podczas jednego z treningów nabawił się kontuzji. O wszystkim poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych prezes Fight Exclusive Night, Paweł Jóźwiak.

Kibice momentalnie podnieśli temat, dotyczący zawodnika rezerwowego. Rąbka tajemnicy w tym zakresie uchylił rzecznik FEN-u, Jakub Borowicz, zaznaczając, iż jest to Polak z dobrym rekordem w tamtejszej organizacji.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Pierwszym zawodnikiem, który przychodzi na myśl, znając tę specyfikę, jest Bartosz Szewczyk (3-0). Ten choć dotychczas startował w dywizji półciężkiej, pasowałby do niezbyt ciężkiego, jak na kategorię królewską, Bajora.

[AKTUALIZACJA] 

Przypusczenia te bardzo szybko się potwierdziły. Wszystko za sprawą kolejnego wpisu prezesa Jóźwiaka, w którym to odpowiedział komentującemu nadchodzącą galę, Łukaszowi Jurkowskiemu.

Źródło: Twitter/Paweł Jóźwiak, Twitter/Jakub Borowicz