“Żołnierz Boga” podejmie dziś pogromcę Janka Błachowicza podczas gali konfrontującej ze sobą gwiazdy Bellatora i PFL.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

24 lutego w stolicy Arabii Saudyjskiej odbędzie się gala PFL vs Bellator Champs. W jednym z pojedynków zobaczymy dwóch weteranów UFC. Yoel Romero (15-7) od 2013 do 2016 roku był niepokonany pod sztandarem największej organizacji MMA na świecie. Seria ośmiu zwycięstw zapewniła mu walkę o tymczasowy pas mistrzowski z Robertem Whittakerem, którą przegrał na punkty. Kubańczyk reprezentujący obecnie Stany Zjednoczone w późniejszych latach jeszcze dwa razy dostał szansę na zdobycie tytułu kategorii średniej – w obu przypadkach pozbawił się jej nie osiągając wymaganego limitu wagowego.

Thiago Santos (22-11) w organizacji Dany White’a występował przez 9 lat. W 2019 roku również miał szansę zostać mistrzem UFC. W boju o tytuł wagi półciężkiej musiał jednak uznać wyższość Jona Jonesa. Brazylijczyk ma na koncie wygraną z naszym rodakiem Janem Błachowiczem. Jedyna walka jaką stoczył dla Professional Fighters League została uznana za nieodbytą.

Obaj panowie swój szczyt formy mają już za sobą, jednak ich nazwiska wciąż budzą zainteresowanie wśród fanów. Kto w tym pojedynku okaże się górą?

PFL vs. Bellator – karta walk. Gdzie i jak oglądać?

Źródło, Fot.: X / PFL