Walka na szczycie dywizji do 61 kilogramów zakończy sobotnie wydarzenie UFC Vegas 27. Biorąc pod uwagę lokaty, które Rob Font oraz Cody Garbrandt obecnie okupują w rankingu, wygrana z pewnością zbliży któregoś z nich do starcia o mistrzowski pas. Jak na ten bój zapatrują się ich koledzy po fachu? Poniżej przedstawiamy typowania innych fighterów.

Beneil Dariush: „Myślę, że Cody Garbrandt zwycięży przez nokaut.”

Diego Ferreira: „Wydaje mi się, że Garbrandt. Jego umiejętności bokserskie i praca na nogach pozwolą mu uniknąć ciosów, a sam jest w stanie mocno trafić i wyłączyć światło.”

Geoff Neal: „To będzie bardzo bliska i widowiskowa walka. W mojej opinii, ostatecznie wygra Garbrandt.”

Patrick Mix: „Garbrandt. Jego stójka i mobilność jest zbyt dobra. Będzie w stanie unikać ciosów Fonta, wyprowadzając przy okazji celne kontry.”

Cody Stamann: „Spotka się dwóch pięściarzy i myślę, że Cody może mieć problem z ciosami prostymi Fonta. Jednakże wydaje mi się, że wykorzysta swoje zapasy, które w połączeniu ze stójką doprowadzą go do triumfu.”

Jeff Molina: „Człowieku, to będzie świetna walka. Chciałbym, żeby Cody się dobrze pokazał. Jest bardzo szybki, natomiast Rob jest fenomenalnym bokserem z silnym ciosem i dobrym wyczuciem dystansu. Myślę, że to starcie zakończy się przed czasem i Font znokautuje go gdzieś w środkowych rundach.”

TJ Brown: „Wydaje mi się, że Font odniesie sukces. Powinien być w stanie dojść do szczęki Cody’ego i posłać go na deski.”

Youssef Zalal: „To naprawdę ciekawe starcie i podoba mi się wizja wygrywającego Fonta. Prawdopodobnie osiągnie to, nokautując przeciwnika.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zawodnicy typujący Roba Fonta: Jeff Molina, TJ Brown, Youssef Zalal

Zawodnicy typujący Cody’ego Garbrandta: Beneil Dariush, Diego Ferreira, Geoff Neal, Patrick Mix, Cody Stamann

Zobacz także: Zawodnicy typują walkę wieczoru gali UFC 262: Oliveira vs. Chandler

Źródło: BJPENN.com