Już w najbliższy weekend świat pozna nowego czempiona dywizji lekkiej UFC. Po tym, jak Khabib Nurmagomdov zwakował swoje trofeum, zaszczytu rywalizacji o nie dostąpią będący na fali ośmiu triumfów, Charles Oliveira oraz Michael Chandler. Poniżej przedstawiamy, jak inni zawodnicy typują tę batalię. 

Edson Barboza: „Jestem bardzo podekscytowany tą walką. Uwielbiam Charlesa i myślę, że będzie w stanie sprowadzić pojedynek do parteru i tam poddać Chandlera.”

Jack Hermansson: „Człowieku, nie mogę się doczekać tego pojedynku. Jestem ogromnym fanem ich obu, ale wydaje mi się, iż Oliveira będzie w stanie skończyć Chandlera gdzieś w drugiej lub trzeciej rundzie.”

Edmen Shahbazyan: „Naprawdę trudno wytypować. Chciałbym powiedzieć, że Chandler, ale muszę wskazać Oliveirę.”

Geoff Neal: „Według mnie Oliveira zwycięży. Tak naprawdę nie wiem, jak dobry jest Chandler, ale myślę, że Charles będzie w stanie skontrolować go w parterze.”

Beneil Dariush: „To będzie bliskie starcie, ale wydaje mi się, że Chandler odniesie sukces.”

Devin Clark: „Michael Chandler przez nokaut. Jest naprawdę nakręcony i myślę, że przeciwstawi się obaleniom Charlesa.”

Tristan Connelly: „Charles Oliveira. Ostatnimi czasy naprawdę dobrze się prezentował, a tak naprawdę wciąż nie wiem, czy Michael Chandler jest na poziomie najlepszej piątki.”

Joe Solecki: „Michael Chandler przez TKO – prawdopodobnie w drugiej, albo trzeciej rundzie.”

Diego Ferreira: „Oliveira. Jest bardziej wszechstronny i będzie w stanie ograć go w parterze. Jego stójka również się poprawiła, więc myślę, że ostatecznie wygra po bliskiej walce.”

Curtis Millender: „Charles Oliveira – to jego czas. Zasługuje na to. Wydaje mi się, że przeciwko Chandlerowi będzie miał sporo do pokazania w parterze.”

Jeff Molina: „Typuję Chandlera przez TKO. Charles nie będzie w stanie go obalić – między nimi jest ogromna różnica w sile.”

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Zawodnicy typujący Charlesa Oliveirę: Edson Barboza, Jack Hermansson, Edmen Shahbazyan, Geoff Neal, Tristan Connelly, Diego Ferreira, Curtis Millender

Zawodnicy typujący Michaela Chandlera: Beneil Dariush, Devin Clark, Joe Solecki, Jeff Molina

Zobacz także Zawodnicy typują walkę wieczoru gali UFC Vegas 25: Reyes vs. Prochazka

Źródło: BJPENN.com