28 stycznia 2022 miejsce będzie miała kolejna edycja Babilon MMA. W walce wieczoru pierwotnie Łukasz Sudolski miał stanąć w szranki z Mindaugasem Gerve, jednakże po czasie się okazało, iż ten nie będzie w stanie przystąpić do boju. Nowym rywalem Polaka jest Georgi Lobzhanidze.

Zobacz także: Gala Babilon MMA 27 odbędzie się 28 stycznia w Skierniewicach. W walce wieczoru Sudolski zmierzy się z Gerve

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Babilon MMA (@babilonmma)

Łukasz Sudolski (8-1) pod koniec 2021 próbował dostać się do największej organizacji MMA na świecie, poprzez udział w jednej z edycji Dana White’s Contender Series. Niestety ostatecznie mu się to nie udało, bowiem uległ przed czasem w potyczce z Igorem Poteryą (20-2), dlatego teraz wraca na nasze rodzime podwórko, a konkretniej do prowadzonej przez Tomasza Babilońskiego organizacji, z którą związany jest przez większość kariery.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Georgi Lobzhanidze (11-6) swój ostatni pojedynek stoczył w marcu minionego roku. Zmierzył się wówczas z już wcześniej wspominanym Poteryą, który i jego pokonał przed końcem regulaminowego czasu. Wcześniej natomiast wystąpił na gali TFL 20, gdzie podjął obecnie związanego z KSW, Cezarego Kęsika (13-1). I ta walka nie ułożyła się po myśli Gruzina, który został wtedy rozbity w drugiej odsłonie.

Źródło: Instagram/Babilon MMA