Bez wątpienia organizacja ACA jest zaliczana do najmocniejszych graczy na europejskiej scenie MMA. Na ACA 93 w Rosji dodano bardzo interesujące starcie w wadze półciężkiej pomiędzy Chrisem Camozzim (24-13) a Muslimem Magomedovem (4-0).W walce wieczoru zobaczymy Marata Balaeva (10-1) oraz Salmana Zhamaldaeva (16-1).

Amerykanin jest zaprawionym w boju weteranem w świecie mieszanych sztuk walki. Był uczestnikiem The Ultimate Fighter 11. Niestety musiał się wycofać z rywalizacji z powodu złamanej szczęki. Jednak zadebiutował w amerykańskiej organizacji na UFC TUF 11 Finale gdzie zwyciężył przez decyzję z Jamesem Hammortree (6-3). W UFC spędził 7 lat swojej kariery. Po trzech porażkach z rzędu musiał się rozstać z dotychczasowym pracodawcą. W ostatniej potyczce uległ na punkty z Trevorem Smithem (15-9).

Muslim Magomedov jest obecnie zawodnikiem niepokonanym. Mimo małego rekordu dysponuje bardzo dobrymi umiejętnościami. W swoim poprzednim występie na WLF W.A.R.S. 29 w Chinach zwyciężył przez decyzje z Mehdim Barghim (1-2).

Gala ACA 93 odbędzie się 16 marca w St. Petersburgu.

źródło: twitter