Abdulmanap Nurmagomedov zapewnie, że UFC 249 nie odbędzie się w USA

50
źródło: sportv.globo.com

Jak doskonale wiemy obecnie na świecie panuje pandemia koronawirusa. Z tego powodu gala UFC 249 nie odbędzie się tak jak pierwotnie planowano na Brooklynie. Dana White niedawno zapewniał, że znalazł już nową lokalizację tego wydarzenia.

W walce wieczoru zobaczymy pojedynek pomiędzy Khabibem Nurmagomedovem (28-0) a Tonym Fergusonem (25-3) Jak was niedawno informowaliśmy bardzo możliwe, że gala odbędzie się na Florydzie. Ojciec Rosjanina Abdulmanap Nurmagomedov zapewnia że UFC 249 z pewnością nie dojdzie do skutku na terenie USA.

„Nie mogę zdradzić lokalizacji przed Daną Whitem. USA na to nie pozwoli. Bez względu na wszystko muszą wybrać inny kraj, a Dana potrzebue rekompensaty. Z pewnością nie będzie to USA”

Khabib Nurmagomedov to aktualny mistrz UFC w wadze lekkiej. Swój tytuł zdobył na UFC 223, gdzie wypunktował Ala Iaquintę (14-6-1). W zawodowej karierze nie zaznał jeszcze goryczy porażki. W ostatnim boju na UFC 242 poddał Dustina Poiriera (25-6-1).

„El Cucy” jest niezwykle solidnym zawodnikiem na światowej scenie mieszanych sztuk walki. Aktualnie posiada passę 12 wygranych z rzędu. W swoim poprzednim boju na UFC 238 pokonał przez TKO Donalda Cerrone (36-14).

 Zobacz Także:  Walka Nurmagomedov vs Ferguson w Dubaju? Ojciec Khabiba zdradza prawdopodobną lokalizację gali UFC 249

źródło: Twitter