ACA 114: Kamil Oniszczuk wysokim kopnięciem znokautował Krystiana Bielskiego [WIDEO]

1241

Kamil Oniszczuk mimo trudnych chwil w drugiej rundzie, ciężko znokautował Krystiana Bielskiego wysokim kopnięciem w trzeciej odsłonie walki.

Runda 1:

Niskie kopnięcie Kamila Oniszczuka na rozpoczęcie rundy, po chwili akcja ponowiona. Po dwóch lowkickach, poznaniak wycelował nogę zdecydowanie wyżej, celując w głowę rywala. Kolejne kopnięcia na różnych płaszczyznach po stronie Oniszczuka, jeden z middlekicków doszedł do wątroby Krystiana Bielskiego, który wyraźnie odczuł i spróbował sprowadzenia, aby dojść do siebie. Przetrwał, Oniszczuk konsekwentnie okopywał korpus oponenta, który ruszył z kombinacją mocnych ciosów! Kamil się zachwiał! Poznaniak ustawiony pod siatką, skąd udanie sprowadził rywala po zainkasowaniu mocnego prawego. Kontrola pozycji z góry w wykonaniu Oniszczuka, Bielski próbował wstać, jednak rywal skutecznie, ciasną kontrolą mu to uniemożliwiał. Boczna, niewiele akcji, zmiany pozycji w wykonaniu poznaniaka.

Runda 2:

Podbródkowy w wykonaniu Kamila. Nieskuteczna próba sprowadzenia w wykonaniu zawodnika trenującego w Ankosie MMA. Kolejny middlekick Oniszczuka, nieprzygotowane wejście w nogi, które doskonale rozczytał i wybronił Bielski. Zamknięty na siatce Kamil, zainkasował dwa ciosy od oponenta. Lowkicki poznaniaka, ciosy proste. Doskonała kombinacja z mieszaniem płaszczyzn uderzeń w wykonaniu Krystiana. Kolejne nieudane obalenie Oniszczuka, ze zbyt dalekiego dystansu. Presja wywierana przez Bielskiego. Kamil odpowiedział wysokim kopnięciem ze wstecznego. Krótkie proste Oniszczuka, Bielski nieustannie starał się zamykać przeciwnika na ogrodzeniu, ten w odpowiedzi po raz kolejny poszukał obalenia, ponownie dalekiego do sfinalizowania. Mocny prawy Bielskiego. Kopnięcie na kolano w wykonaniu Kamila. Uderzenia na korpus po stronie Bielskiego. Dobry prawy sierpowy doszedł do głowy zawodnika z Poznania. Hak w okolice wątroby po stronie olsztynianina. Wymiana na krótkie sierpowe, dwa wysokie kopnięcia Oniszczuka, po chwili kolejna próba wejścia w nogi, wybroniona przez przeciwnika.

Runda 3:

Decydująca runda rozpoczęła się od presji i narzucania tempa przez Bielskiego. Obrotówka na głowę po stronie Oniszczuka. Pojedyncze uderzenia zawodnika z Poznania. Overhand Krystiana doszedł do głowy rywala, po chwili akcja ponowiona i ponownie celna. Mocny prawy prosty Bielskiego. Cios na korpus zawodnika z olsztyńskiego Arrachionu. Wymiana pod siatką na ciosy sierpowe. Kolejne proste po stronie Bielskiego. Middlekick Kamila, po chwili nieprawdopodobne wysokie kopnięcie, które posłało nieprzytomnego Bielskiego na deski!

W ten sposób, Kamil Oniszczuk wyrównał swój rekord w organizacji ACA do 1-1.