Adam Pałasz znalazł nowy dom. Od teraz będzie występował pod sztandarem OKTAGON MMA. Do debiutu dojdzie czwartego czerwca, przy okazji gali z numerem 33, która rozegra się we Frankfurcie. Starcie z Donaldem Cosicem zakontraktowano w limicie wagi ciężkiej. 

Nie tak dawno temu sieć obiegła informacja, iż mający za sobą występy chociażby w Fight Exclusive Night, czy ACA, legitymujący się zawodowym rekordem 6-1, Adam Pałasz, związał się z grupą menadżerską Shocker MMA.

Zobacz także: Adam Pałasz nawiązał współpracę z Shocker MMA

Zaledwie po kilku dniach poznaliśmy szczegóły, dotyczące kolejnego pojedynku Polaka. Ten dołączył teraz do organizacji OKTAGON MMA, gdzie już czwartego czerwca zmierzy się z niepokonanym dotychczas, Donaldem Cosicem (3-0).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Pałasz w ostatnim czasie związany był z rosyjskim ACA, gdzie stoczył dwa starcia. Pierwsze – do którego doszło w sierpniu 2020 – nie potoczyło się po jego myśli, dlatego ostatecznie musiał uznać wyższość doświadczonego Dmitrya Poberezhetsa (26-7-1), zostając znokautowanym już w inauguracyjnej odsłonie. Na ścieżkę zwycięstw powrócił kilka miesięcy później, odprawiając przed czasem Olegsa Jemeljanovsa (11-3).

Źródło: Instagram/Artur Ostaszewski