Mołdawianin chciałby zmierzyć się z Soldaevem na zbliżającej się gali w Paryżu. Czeczen wpadł jednak na inny pomysł, do którego Tarchilla zdążył się już ustosunkować.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Daniel Tarchilla (7-2) w swoim ostatnim pojedynku pod koniec 2023 roku już w pierwszej rundzie rozprawił się z Vladyslavem Falbiychukiem, czym zamazał widmo wcześniejszej porażki z Patrykiem Kaczmarczykiem. “Danu” najwyraźniej jest już głodny kolejnych wyzwań, gdyż zaproponował pojedynek piątemu w rankingu wagi piórkowej – Adamowi Soldaevowi (8-2), na gali organizowanej 6 kwietnia w stolicy Francji.

“Adam Soldaev zróbmy tę walkę w Paryżu! Musisz potrenować”

Reprezentant WCA Fight Team chętnie podjąłby wyzwanie, ale na nieco innych zasadach. Zainspirowany ostatnim wydarzeniem w Gliwicach zaproponował starcie w formule bokserskiej w małych rękawicach. Taka walka mogłaby się oczywiście odbyć w ramach kolejnej edycji projektu KSW Epic. Nie wiadomo jeszcze czy ta dojdzie do skutku, jednak dobry odbiór pierwszej, wyniki sprzedaży PPV oraz mnożące się pomysły na kolejne zestawienia pozwalają myśleć, że doczekamy się kontynuacji.

“KSW Epic 2, małe rękawice, boks”

Mołdawianin skłania się jednak ku konfrontacji na regularnych zasadach mieszanych sztuk walki. W odpowiedzi na kontrofertę Soldaeva napisał:

“Zróbmy to w MMA, będzie więcej zabawy”

Zobacz także: Szpilka może zawalczyć z “Diablo” pod jednym warunkiem: “Nie chcesz? To sobie boksuj w Białymstoku”

Źródło: X / Daniel Tarchilla. Fot.: Instagram / Daniel Tarchilla, Instagram / Adam Soldaev