Dawno niewidziana w klatce Aga Niedźwiedź ponownie uaktywniła się na swoich oficjalnych mediach społecznościowych i w jednym z pierwszych wpisów podzieliła się przemyśleniami na temat kariery w MMA. Czy zobaczymy ją jeszcze w klatce?

Agnieszka Niedźwiedź (10-1) to jedna z najmłodszych i najbardziej znanych na świecie polskich zawodniczek MMA. Pierwsze kroki w zawodowstwie stawiała już w 2012 roku, mając 17 lat. Nieskazitelny rekord udało jej się zachować aż do starcia o pas mistrzowski w organizacji Invicta FC z Jennifer Maią, aktualnie walczącą dla UFC. Od czasu tej walki (grudzień 2017 roku) Aga nie stoczyła żadnego pojedynku, choć w pierwszych miesiącach 2018 roku spekulowano sporo o jej przejściu z Invicty do innych organizacji, w tym do KSW.

Zobacz także: Co dalej z Agą Niedźwiedź?

Tymczasem do roszad pracodawców nie doszło, a Kuma na dłuższy czas wycofała się z aktywności w klatce MMA. Jak się okazuje, wraz z partnerem,  Aga doczekała się drugiego dziecka i poświęciła w dużym stopniu rodzinie. Dopiero w ostatnich dniach zawodniczka powróciła na swoje media społecznościowe z garścią świeżych informacji na swój temat.

„Cały czas pytacie mnie co z moja kariera sportową… Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Mam dwójkę cudownych dzieciaków i pragnę się nimi troszkę nacieszyć… Ale nie martwcie się MMA zawsze było i będzie częścią mojego życia, jestem bardzo młoda i jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa w klatce.”

napisała Kuma, zamieszczając zdjęcie ze swoimi maluchami:

Czy i kiedy zobaczymy Agę ponownie w klatce? Trudno powiedzieć, ale należy pamiętać, że zawodniczka ma dopiero 24 lata, zatem wiele jeszcze przed nią!

źródło: Instagram