Super fight na gali EFM Show za nami. Akop Szostak nie podejmował zbędnego ryzyka, kontrolował cały czas sytuację w klatce i pewnie zwyciężył w walce z Radosławem Słodkiewiczem.

Walka zaczęła się bardzo spokojnie od wzajemnego badania i sprawdzania dystansu. Szostak zaatakował mocnym low kickiem, potem poprawił. Słodkiewicz zaczął się zbliżać, spychając Akopa pod siatkę, ale ten obalił w tempo i walka trafiła do parteru. Tam Szostak szybko przeszedł do pozycji bocznej. Po chwili Słodkiewicz skręcił się do półgardy. Akop krótkimi ciosami uderzał na tułów i z góry w głowę. Ponownie Szostak przeszedł do bocznej, szukając możliwości wyłączenia prawej ręki rywala i być może zapięcia krucyfiksu.

Zobacz także: EFM Show – wyniki [NA ŻYWO od 18:00]

Drugą odsłonę zaczął Akop od kopnięć, wywierając presję na wyraźnie zmęczonym już przeciwniku. Słodkiewicz niezbyt rwał się do walki, co jakiś czas prując powietrze rękami. Akop wyprowadził w krótkim czasie trzy mocne kopnięcia na tułów. Sędzia Jarosz przerwał walkę i wezwał obu panów do aktywności. Po tej reprymendzie Słodkiewicz ruszył mocniej do przodu, ale bez skutecznych uderzeń. Z kolei Szostak sukcesywnie i konsekwentnie rozbijał nogę wykroczną Radka. Słodkiewicz spróbował zamachowego, na co Akop odpowiedział identycznym uderzeniem, ale celniejszym.

Trzecia runda rozpoczęła się podobnie do pierwszej. Słodkiewicz ruszył trochę mocniej, ale Szostak nie odpuszczał i za każdy cios odgryzał się kopnięciem lub uderzeniem. Low kicki w wykonaniu zawodnika WCA robiły robotę. W połowie rundy Akop obalił, szybko uchwycił krucyfiks i wykończył Radosława ciosami na głowę. Sędzia przerwał walkę.