Gala KSW 86 we Wrocławiu przeszła do historii, więc nadszedł czas na aktualizację oficjalnych rankingów organizacji. Do zmian doszło w kilku dywizjach.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Viktor Pesta bardzo mocno zaznaczył swoją obecność w największej organizacji MMA nad Wisłą, szybko i sprawnie rozprawiając się z Filipem Stawowym. Triumf ten zagwarantował mu wejście do klasyfikacji królewskiej kategorii. Momentalnie zawitał na wysokiej, piątej lokacie.

Z bardzo dobrej strony na KSW 86 pokazał się także Damian Piwowarczyk. Podszedł on do rywalizacji z Łukaszem Sudolskim, brutalnie nokautując go w inauguracyjnej odsłonie. Dzięki swojej postawie przeskoczył w rankingu o jedno oczko, wyprzedzając Rafała Kijańczuka.

Wiktor Zalewski zaliczył drugi udany występ pod sztandarem KSW, tym razem pokonując Kacpra Koziorzębskiego. Według przedstawicieli organizacji zasłużył tym samym, by zameldować się w rankingu wagi do 77 kilogramów.

Spisywany przez wielu na pożarcie Milijan Zdravković również pokazał, na co go stać. Pewnie prowadząc starcie z Mariuszem Joniakiem, ostatecznie widowiskowo posłał go na matę jeszcze przed końcem pierwszej rundy. Dzięki swojej postawie zameldował się na szóstym miejscu kategorii koguciej.

Zobacz także: Najlepsza walka, nokaut i poddanie – bonusy po KSW 86

Źródło: kswmma.com, fot. KSW