Prezentujemy aktualizację naszego rankingu polskich zawodników MMA za wrzesień.

Ranking obejmuje zawodników i zawodniczki, którzy w przeciągu roku stoczyli przynajmniej jeden pojedynek. Poniżej opisane są tylko największe zmiany z zeszłego miesiąca, po resztę zapraszamy do pełnego rankingu.

Waga kogucia:

Jakub Wikłacz po świetnym zwycięstwie na KSW 63 nad Antunem Racicem, pnie się do góry w tabeli kategorii koguciej na drugie miejsce.

Waga półśrednia:

Przegrana Davida Zawady z Alexem Morono na UFC Vegas 36 powoduje spadek o jedną pozycję w dół, dzięki czemu Michał Pietrzak z automatu awansuje na 3 miejsce w rankingu.

Waga średnia:

Paweł Pawlak wygrywa na KSW 63 z Damianem Janikowskim, natomiast Marcin Naruszczka przegrywa na OKTAGON 28 z Davidem Hoskiem. Z tego powodu zawodnicy zamieniają się miejscami w rankingu, pierwszy wchodzi na 8 miejsce, drugi spada na 9.

Waga ciężka:

Po brawurowym zwycięstwie na DWCS 3 nad Dylanem Potterem, Łukasz Brzeski wkracza do rankingu lądując na 9 miejscu. Spycha tym sposobem Filipa Stawowego na 10 miejsce a Michała Włodarka poza ranking. 

P4P kobiet:

Olga Michalska nie walczyła ponad rok, wiec zgodnie z naszymi zasadami opuszcza ranking ITC. Tym sposobem na jej miejsce (9) wchodzi Róża Gumienna, a na 10 powraca Aleksandra Rola

Poniżej pełna wersja Rankingu polskich zawodników:

Ranking polskich zawodników MMA

Autorzy: Michał Malinowski, Grzegorz Nielubiak, Marek Romanowski