Alistair Overeem: Jon Jones jest w stanie pokonać Francisa Ngannou

165

Od kilku dni mówi się o potencjalnym starciu Jona Jonesa z Francisem Ngannou. Alistair Overeem jest przekonany, że „Bones” może pokonać „Predatora”.

Jon Jones i Francis Ngannou od kilku dni zaczepiają się za pośrednictwem mediów społecznościowych i obaj zawodnicy wyrażają chęć stoczenia ze sobą pojedynku. Alistair Overeem, który miał okazję zarówno walczyć z „Predatorem”, jak i trenować z „Bonesem”, wypowiedział się na temat tego potencjalnego starcia.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Według Holendra, Jon Jones jest w stanie pokonać Francisa Ngannou.

Widziałem w internecie, że pojawił się pomysł zestawienia Ngannou z Jonesem i bardzo podoba mi się ten pomysł. Po prostu to kocham. Zdecydowanie uważam, że Jon może pokonać Francisa.

Overeem uważa również, że Jones nie zdecyduje się zawalczyć z Ngannou, bo „Bones” miałby w tym pojedynku dużo do stracenia, a mało do zyskania.

Szczerze mówiąc, z całym szacunkiem, nie sądzę, że Jon zdecyduje się zawalczyć z Francisem. Jones nie ma dużo do wygrania, a wiele do stracenia, bo jeśli wygra, to nie będzie przecież mistrzem wagi ciężkiej. Dopiero w następnej walce mógłby zawalczyć o pas.

stwierdził Overeem.

Mimo że Holender nie jest przekonany, czy do tej walki dojdzie, ma nadzieję, iż uda się doprowadzić do tego pojedynku.

To byłaby mega walka. Więc na pewno jest to coś, na co bardzo czekam. Podoba mi się, że Jon i Ngannou zaczepiają się na Twitterze. To naprawdę zabawne i mam nadzieję, że zaowocuje to wspaniałą, wielką, mega walką. 

podsumował Alistair.

źródło: bjpenn.com