Kilka dni temu świat obiegła wiadomość, że Michał Andryszak zasilił szeregi organizacji OKTAGON MMA. Do debiutu dojdzie już wkrótce, bo 28 lipca. Podczas gali z numerem 45 stanie w szranki ze Stuartem Austinem.

Zobacz także: Michał Andryszak znalazł nowy sportowy dom

Po odejściu z największej organizacji MMA na naszym rynku – KSW – Michał Andryszak (25-10) obijał się jeszcze na polskim podwórku, po czym związał się z amerykańskim PFL. Niestety, nawet jednokrotnie nie zdołał wejść do tamtejszej klatki, bowiem nie został dopuszczony przez lekarza. Na szczęście szybko znalazł nowego pracodawcę. Zwiazał się z czesko-słowackim OKTAGON-em.

Po raz pierwszy zawalczy pod tym sztandarem już pod koniec lipca. Oficjalnie potwierdzono, że podczas 45. edycji skrzyżuje rękawice wraz ze Stuartem Austinem (17-8). Gala rozegra się w stolicy Czech – Pradze.

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Austin podejdzie do tej rywalizacji napędzony serią dwóch wygranych. Po raz ostatni widziany był w akcji, w kwietniu tego roku. Podczas OKTAGON 42 zmierzył się z Johnem Winterem (5-3) i przewalczywszy pełny dystans, ostatecznie jednogłośnie zwyciężył na kartach sędziowskich.

Źródło: Twitter/OKTAGON MMA