19 sierpnia miejsce będzie miało UFC 292, które rozegra się w Bostonie. Do karty walk tego wydarzenia wpisano właśnie bardzo interesującą potyczkę w wadze koguciej. Rob Font zmierzy się wtedy z Yadongiem Songiem.

Mający na koncie już 15. startów pod sztandarem globalnego potentata Rob Font (20-6), po raz ostatni wystąpił w kwietniu tego roku. Na gali z numerem 287 stanął w szranki z Adrianem Yanezem (16-4) i nie dając mu zbyt dużych szans, rozbił go przed końcem pierwszej odsłony. Wrócił tym samym na właściwe tory po wcześniejszych dwóch porażkach doświadczonych kolejno z rąk Jose Aldo (31-8) oraz Marlona Very (22-8-1).

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Szansę do wydłużenia serii wygranych będzie miał w sierpniu przy okazji numerowanej gali w Bostonie. Podejdzie wówczas do rywalizacji ze słynącym ze swojej eksplozywności Yadongiem Songiem (20-7-1).

Zobacz także: Topowy koguci rywalem Henry’ego Cejudo na UFC 292

Song w swoim ostatnim pojedynku zmierzył się z Rickym Simonem (20-4). Choć miewał w tym starciu trudne momenty, ostatecznie zdołał wygrać, pokonując oponenta w ostatniej, piątej rundzie. Kilka miesięcy wcześniej zmuszony był natomiast uznać wyższość Cory’ego Sandhagena (16-4).

Źródło: Twitter/UFC