fbpx
poniedziałek, 6 lutego, 2023
Strona główna Aktualności Anthony Smith: Corey Anderson wybrał łatwiejszą drogę do pasa

Anthony Smith: Corey Anderson wybrał łatwiejszą drogę do pasa

Były pretendent do pasa mistrzowskiego, Anthony Smith, uważa, że wybierając między nim a Janem Błachowiczem, Corey Anderson poszedł łatwiejszą drogą do title shota.

Corey Anderson zmierzy się z Janem Błachowiczem w main evencie gali UFC Rio Rancho, która odbędzie się 15 lutego w Nowym Meksyku. Stawką tego pojedynku będzie tytuł pierwszego pretendenta.

Zobacz także: OFICJALNIE: Błachowicz vs. Anderson na UFC Rio Rancho

Anthony Smith, który mierzył się już z Jonem Jonesem, od jakiegoś czasu lobbował za starciem z Corey’em i nie ukrywał swojego rozczarowania wyborem, jakiego dokonał Anderson.

Szczerze, to łatwo przychodzi mu pieprzenie głupot. Gada, co mu slina na język przyniesie, a jego analogie są tak pozbawione sensu, że to jest nawet zabawne.

powiedział w rozmowie z MMAjunkie.com.

To śmieszny koleś i jakoś tak miałem nadzieję, że weźmie walkę ze mną. To byłoby zabawne. Ale uważam, że obrał prostszy kierunek i jeśli wziąć pod uwagę trajektorię jego kariery, to zapewne jest mądry ruch.

stwierdził.

Po zwycięstwie nad Johnny’m Walkerem Anderson zadeklarował, że albo UFC da mu walkę o pas, albo on będzie optował za rozwiązaniem kontraktu. Jego słowa nie spotkały się z entuzjastyczną reakcją prezesa organizacji, który nazwał zawodnika histeryzującym dzieciakiem.

A więc on gada ciągle o tym, na co zasługuje i do tego jest na mnie wkurzony. Podobnie zresztą jak na Thiago Santosa, który przyszedł do tej dywizji, ja też przyszedłem, wygrałem trzy walki i dostałem szansę, aby bić się o pas.

Tymczasem on jest w tej dywizji przez cała swoją karierę i jeszcze nawet nie otarł się o title shota. Oczywiście, rozumiem, dlaczego jest zły, ale przecież to nie moja wina. Powinien się złościć wyłącznie na siebie.

powiedział Lion Heart.

On [Anderson] odrzucił walkę ze mną kilka razy już, ale jestem do tego przyzwyczajony. Nie on jedyny to zrobił. Ale potem w wywiadach gadał głupoty o tym, jak to Jon Jones obija zawodników z wagi średniej. Słuchaj no! Nie jestem już „tylko” średnim. Nie dość, że byłem zawsze duży, jak na dywizję średnią, to jeszcze teraz nie jestem najmniejszy w półciężkiej.

zakończył stanowczo.

źródło: MMAjunkie.com