Adrian Błeszyński znokautował Filipa Tomczaka w 2. rundzie i został nowym tymczasowym mistrzem wagi średniej organizacji Babilon MMA!

Runda 1:

Filip Tomczak rozpoczął od wywierania presji. Adrian Błeszyński atakował korpus, po czym kombinacją ciosów prostych posłał rywala na deski! Tomczak jednak szybko się pozbierał. Pojedynek powrócił do stójki. Obaj trafili się mocnymi ciosami. Tomczak poszukał klinczu pod siatką, jednak to rywal trafił go będąc ustawionym plecami na ogrodzeniu kilkoma mocnymi uderzeniami. Sporo sierpowych „Aresa”, lecz większość w powietrze. Mocna kombinacja Tomczyka, lewy Błeszyńskiego. Świetne ciosy Błeszyńskiego, Filip walczył o przetrwanie! Dotrwał jednak do końca rundy.

Runda 2:

Obaj od początku ruszyli do ataku. Tomczak celniejszy na początku starcia. Świetna kombinacja Błeszyńskiego. Ciosy na głowę i korpus. Nieintencjonalny palec w oko w wykonaniu Tomczaka, chwila dla Adriana na dojście do siebie. Pojedynek wznowiony. Dwa lewe Błeszyńskiego. Akcja ponowiona i dodany prawy. Dobre kombinacje bokserskie Błeszyńskiego. Tomczak szukał sprowadzenia pod siatką. Dwa dobre ciosy „Aresa”! Tomczak na deskach! Dobicie w parterze, koniec walki!