Już 12 listopada organizacja Babilon MMA zawita do Ożarowa Mazowieckiego ze swoją 26. edycją. Jak możemy wyczytać w ich mediach społecznościowych, dojdzie wtedy do ciekawej batalii w kategorii do 84 kilogramów. Bartłomiej Gładkowicz podejmie wówczas Filipa Tomczaka. 

Gale MMA oraz inne rozgrywki sportowe możesz obstawiać na stronie eFortuna.pl – legalnego polskiego bukmachera.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Babilon MMA (@babilonmma)

Bartłomiej Gładkowicz (7-1) swój ostatni pojedynek stoczył na kwietniowym Babilon MMA 21. Stanął wtedy w szranki z Piotrem Drozdowskim (3-5) i nie mając większych kłopotów, posłał go na matę już w inauguracyjnej odsłonie. Wcześniej natomiast musiał uznać wyższość Roberta Maciejowskiego (5-3-1), odnosząc pierwszą porażkę w dotychczasowej, profesjonalnej karierze.

Zobacz także: Na gali Babilon MMA 26 Marcin Sianos zmierzy się z Filipem Stawowym

Filip Tomczak (7-3-1) zaś dwa minione starcia stoczył poza granicami naszego kraju. Po raz ostatni widziany był w akcji, w marcu, kiedy to podczas OKTAGON MMA 22 skrzyżował rękawice z Czechem, a przyszłym oponentem Roberta Bryczka (12-4)Zdenkiem Polivką (6-4). Walka ta jednak zupełnie nie ułożyła się po jego myśli, dlatego ostatecznie musiał pogodzić się z jednogłośną przegraną na kartach sędziowskich.

Źródło: Instagram/Babilon MMA